Konferenční prostory

Ideální poloha hotelu uprostřed České republiky přímo vybízí k pořádání školení, seminářů či firemních teambuildingových akcí

Ideální poloha

Využijte výhodné polohy uprostřed Česka a ušetřete čas, nervy i peníze. Nabídněte svým lidem či partnerům spravedlivou dostupnost místa konání Vaší firemní akce. Z Prahy i z Brna dojedete na hotel zhruba za hodinu. Nikdo nebude mít pocit, že je diskriminován a nebude si stěžovat, že jel na školení několik hodin, zatímco jiní tam dojeli za pár minut. 

Přívětivé prostředí

Hotel KOUTY a okolní areál je ideálním místem pro školení, semináře nebo firemní teambuilding, s téměř neomezeným využitím okolní přírody. Hotel nabízí možnost pořádání jednodenních i vícedenních školení, seminářů, přednášek, kurzů, svateb a podobných akcí. 

Kapacita

K dispozici jsou samostatná konferenční místnost pro až 60 osob a oddělená část restaurace (salonek) pro až 30 osob, vybavené obvyklou technikou (projektor, flip chart). Restaurace může najednou pojmout až 100 osob. Na přání lze salonky upravit ve školním nebo divadelním uspořádání, podle potřeby. 

Občerstvení

V průběhu školení je podáváno občerstvení, objednané podle Vašich představ od pracovní snídaně, přes coffee break (ráno, odpoledne), oběd, večeři, nebo občerstvení stylu bufet – miniraut, venkovní grilování, rybí hody apod. Okolí hotelu nabízí nespočet příležitostí pro relaxaci, sportovní, outdoorové a jiné aktivity.

Areál samotný nabízí 100 000 m² naprostého klidu a volně navazuje na okolní lesy a louky. Nejsou zde žádné rušné silnice. Poblíž hotelu se nachází pstruhový rybník, v širokém okolí vyhlášený svou čistou vodou. 

Konferenční a meditační místnost

K využití je i nově dokončený prostor konferenční a meditační haly. Plocha o rozměru 102m2, kapacita pro cvičení do 30 osob. Pro konferenční využití cca 80 osob.

  • Areal nabizí 100 000 m² klidu a volně navazuje na okolní lesy a louky.
  • Hotel je obklopen lesy, loukami a pstruhovým rybnikem.
  • V okolí nejsou žádné rušné silnice.
  • Kolem protéká potok s raky.