Místo, ze kterého dýchá klid

 

Místo, ze kterého dýchá klid

Místo, ze kterého dýchá klid

Nespoutanou Vysočinu vyvažuje malebná Sázava. I naše umístění přímo ve středu republiky napovídá, že u nás je vše v rovnováze:

  • Konferenční hotel na Vysočině, postavený ve dřevě v souladu s přírodou.
  • Veškerý catering a menu na přání včetně grilovačky na otevřeném ohni.
  • Ubytování s neskutečnými výhledy, ať už v pokoji nebo chatce.
  • Konferneční technika i internet, ale mobil bez signálu. Ať jste víc napojeni.
  • Sport, oddych a nerušená zábava, protože v okolí nestojí jediný dům.

 

 

Konferenční místnosti

Konferenční místnosti

K pronájmu nabízíme dva kongresové sály, jeden komornější s krbem, druhý v nově postavené roubence. Jen si to představte. Vůně dřeva, inspirující výhled do lesů a obklopuje vás 100 000 metrů čtverečních absolutního klidu.

První školící místnost až pro 100 účastníků najdete v prostorách restaurace, kam jsme instalovali zvukotěsnou stěnu. Nic vás tak při poradách neruší, tedy kromě praskajícího dřeva v krbu. K dispozici je dataprojektor, plátno a podle vašich instrukcí připravíme další materiály.

 Catering i maso na ohni

Catering i maso na ohni

Na školení vám připravíme občerstvení podle přání z vlastních zdrojů i od lokálních dodavatelů. Bohatý raut, bagety, čerstvé chlebíčky či dezerty od místní cukrářky paní Beránkové. K pití kromě džusů namícháme lesní limonádu a přineseme džbány s vodou ze studánky. Na baru máme napraženou kávu na flat white či double espresso. Navečer vychladíme prosecco, pivo a cider jsou připraveny na čepu.

K obědu a večeři si u nás vychutnáte jídla připravovaná na ohni, plná chutí, masová, vegetariánská i veganská. Teplá i studená snídaně na vás čeká formou švédských stolů.

 

 

Ubytování v přírodě

Ubytování v přírodě

Vaše účastníky ubytujeme přímo na hotelu nebo v přilehlých Lesních Apartmánech s terasou. Hotel disponuje 22 malebnými pokoji s vlastním sociálním zařízením, které pohostí až 53 osob. Chatky mají kapacitu dalších 49 hostů. Check-in a check-out jsou na domluvě.