AREÁL HOTELU

Hotel Kouty je po dobu rekonstrukce od ledna do konce března 2019 uzavřen. Od dubna se na vás budeme těšit v novém prostředí. Rezervovat ubytování si můžete již nyní ZDE.

Hotel je situován v lesním areálu o velikosti 10 hektarů s vlastním rybníkem 2,5 hektaru v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. V těsné blízkosti chatek protéká potok, který napájí pstruhový rybník s jednou z nejčistších vod v Česku. 

Pro milovníky romantiky jsou určeny šestilůžkové retro chatky (8 chatek, 48 lůžek) se společným novým sociálním zázemím (sprchami, umyvadly a WC). Skryté mezi stromy návštěvníky okouzlí nostalgickou atmosférou tradičních trampských osad. Velký táborový oheň se může rozhořet uprostřed mýtiny mezi stromy s velkým táborovým kruhem, mohutným ohništěm a zastřešeným altánem s posezením. Vlastní venkovní gril a udírna umožňují rožnění selete, rybí hody a podobně. 

V areálu jsou dále k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem, speedminton, beachvolejbalový kurt, posilovna a sauna. Zahrát si můžete i petánque, ping-pong, stolní fotbálek a kulečník. Pár set metrů od hotelu se v obci Kouty nachází soukromý rybářský revír – rybník Homole. Ulovit zde můžete pstruha, kapra, ale i candáta nebo sumce. Povolenky lze po předchozí dohodě vyzvednout na recepci hotelu.