PŘEDSTAVUJEME VÁM NAŠE PLÁNY NA POKOUTNÍ FESTIVAL 2020!

15. srpna 2020

V půlce srpna se nedaleko Koutů u Ledče uskuteční již XI ročník oblíbeného hudebního festivalu pod širým nebem

Během své existence si koutecký festival zvládl vybudovat pověst kvalitní a důvěryhodné kulturní události zaměřené na prezentaci multižánrové hudby, doplněné o kvalitní doprovodný program pro děti a pestrou nabídkou doprovodný chslužeb. Již desetiletá historie našeho festivalu se může pochlubit například i vystoupením takových kapel, jako třeba:

 Hudba PrahaStozvířatVltavaCocotte MinutePoletíme?, minus123minut, Mr. Loco, Doctor Victor, Prago Union nebo písničkář Vojtaano či Xavier Baumaxa.

Návštěvnost se každoročně pohybuje kolem 1.200 návštěvníků!

* 2 SCÉNY * 7 KAPEL * MULTIŽÍNROVĚ * PROGRAM PRO DĚTI *

LETOS POPRVÉ V AREÁLU HETOLU KOUTY!

Program 2020!

Gaia Mesiah

působila až do roku 2008 na tuzemské rockové scéně jako zjevení. Divoká Marka a její kolegyně Santa Morellaa Misha, podporované basovým groovem Joshe Stewarta, si svojí energií podmaňovali davy fanoušků. Ti si však museli od rozpadu kapely počkat až do roku 2016, kdy to Gaia Mesiah rozbalila znovu.

Pio Squad

začínají v roce 1998 pod názvem Jižní Pijonýři. Původně ve složení Konefaka Efko, J-Kid, Delebre aka Eurodela DJ Matoa. Později odchází produkující DJ Matoaa začínají se formovat Jižní Pio tak, jak je známe dnes. V roce 2006 vychází „Punk IsDead“, za kterou dostali Anděla.

Zelenina

Kapelav čele s Honzou Říhou je na scéně už přes pět let a pomalu ale jistě se její posluchačská základna rozrůstá. Skupinapůvodně vznikla jako studiov. projekt, u kterého se ani nepočítalo, že půjde mezi lidi. Naštěstí se tak nestalo a máme na scéně další ambiciózní kapelu na vzestupu. Za sebou už má třeba turné s Divok.m Billem.

Echt!

Dnes již legendární pražská kapela dovršila v roce 2018 třicet let své činnosti. Byla založena na jaře roku 1988 Karlem Malíkem. Její styl je často označován jako pub rock. 

Hrabě Monte Crazy

je alternativní rockovákapelaz Nového Města na Moravě fungující od r. 2018, složená z muzikantů, kteří si libují v dramatické muzice a chaotick.ch textech. K tématům, kter.mi se zab.vá patří například sex, rybolov nebo uzeniny.

Ultima

Ledečská parta lákají na vystoupení založená na vlastní tvorbě a směsici rockové hudby s rapov.m zpěvem. V r. 2014 vítězi v prestižní soutěži Skutečná liga 2014.

Koczkopes

Už téměř legendární ledečská kapela!

+ program pro děti!

Buďte u TOHO!

Staňte se naším partnerem!

Co Vám můžeme nabídnout?

• umístění reklamního banneru Vaší společnosti na webov.ch stránkách festivalu www.pokoutnifestival.cz, s možností prokliku na Vaše webové  stránky

• logo Vaší společnosti na plakátech formátu A2 (v plánu je výlep cca 500 ks plakátů v Ledči, Světlé, Zruči, Golčově Jeníkově, Humpolci, Havlíčkově Brodě, Čáslavi a v okolí uvedených měst)

• umístění banneru (plakátu) v místě konání akce 

• volné vstupenky pro Vás, Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery

• prezentace festivalu u našich mediálních partnerů, kterými jsou např.: Vysočina-news.cz, Magazín ZOOM, Novinky.cz , Mezinami.cz, atd.

Co nám můžete nabídnout VY? 

• příspěvek na pořádání akce formou finančního daru či sponzoringu 

 

Spolupořadatelé:

Obec Kouty

Kouty 19, 584 01 Ledeč nad Sázavou 
IČO: 00579891

HOTEL KOUTY
Rejčkov 20, Ledeč nad Sázavou 584 01
IČO: 27165337

Hlavní organizace:
Dan Pytlík, tel.: +420 602 114 289

Vstupenky:

Předprodej 200 Kč!
Na místě 250 Kč

Kapacita omezena na 500 !!!

Kontakt pro rezervace:

Tel: +420 569 738 121
E-mail: info@hotelkouty.cz

Jsme tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 13:00.
Mimo tento čas nás můžete kontaktovat emailem a my Vám do 24 hodin odpovíme.