NOVINKY

Hotel Kouty je po dobu rekonstrukce od ledna do konce března 2019 uzavřen. Od dubna se na vás budeme těšit v novém prostředí. Rezervovat ubytování si můžete již nyní ZDEPříští zimu si již budete moci užít v našem hotelu naplno, k dispozici jsou běžecké stopy, krátký lyžařský vlek na vrchu Melechov i bezpočet možností procházek romantickou zimní krajinou a nedotčenou přírodou.

Využijte výhodné polohy uprostřed Česka a ušetřete čas, nervy i peníze. Nabídněte svým lidem či partnerům spravedlivou dostupnost místa konání vaší firemní akce. Z Prahy i z Brna dojedete na hotel zhruba za hodinu. Nikdo nebude mít pocit, že je diskriminován a nebude si stěžovat, že jel na školení několik hodin, zatímco jiní tam dojeli za pár minut. Hotel a okolní areál je ideální místo pro školení, semináře nebo firemní teambuilding i s využitím okolní přírody. 

K dispozici jsou samostatná konferenční místnost pro až 60 osob a oddělená část restaurace (salonek) pro až 30 osob, vybavené obvyklou technikou (projektor, flip chart). Restaurace může najednou pojmout až 120 osob a nabízí snídaně, polopenzi i plnou penzi. Můžete ochutnat poctivou domácí kuchyni především z místních čerstvých surovin nebo si objednat stravování podle vaší volby (odlehčená či vegetariánská kuchyně,  rybí hody, grilování ap.). 

V hlavní hotelové budově se může ubytovat až 63 osob (22 pokojů, 52 lůžek + 11 přistýlek). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC). Pro milovníky romantiky jsou určeny šestilůžkové retro chatky (6 chatek, 36 lůžek) se společným novým sociálním zázemím (sprchami, umyvadly a WC). Skryté mezi stromy návštěvníky okouzlí nostalgickou atmosférou tradičních trampských osad. 

Pobyt si můžete zpestřit rožněním selete, uzením masa ve vlastní udírně či grilováním pod širým nebem. Velký táborový oheň se může rozhořet uprostřed mýtiny mezi stromy s velkým táborovým kruhem, mohutným ohništěm a zastřešeným altánem s posezením. Zaplavat si můžete v pstruhovém rybníku s velmi čistou vodou. V areálu jsou k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem, speedminton, beachvolejbalový kurt, posilovna a sauna. Zahrát si můžete i petánque, ping-pong, stolní fotbálek a kulečník. Pár set metrů od hotelu se v obci Kouty nachází soukromý rybářský revír – rybník Homole. Ulovit zde můžete pstruha, kapra, ale i candáta nebo sumce. Povolenky lze po předchozí dohodě vyzvednout na recepci hotelu.