Aktuality

Od dubna 2019 se na Vás těšíme v novém prostředí. Poprvé si tak v našem hotelu budete moci naplno užít nastávající zimu, k dispozici budou běžecké stopy v nedotčené přírodě, krátký lyžařský vlek na vrchu Melechov i bezpočet možností procházek romantickou zimní krajinou.

Jedinečná poloha

Využijte výhodné polohy hotelu přímo uprostřed Česka. Ušetřete tak čas, nervy i peníze. Nabídněte svým lidem či partnerům spravedlivou dostupnost místa konání Vaší firemní akce. Z Prahy i z Brna dojedete na hotel zhruba za hodinu. Nikdo nebude mít pocit, že je diskriminován a nebude si stěžovat, že jel na školení několik hodin, zatímco jiní tam dojeli za pár minut. Hotel a okolní areál je ideální místo pro Vaše školení, semináře nebo firemní teambuilding i s využitím okolní přírody.

fotogalerie

Zima

Zima v našem okolí je vždy překrásná.

Nechete

se obklopit

přírodou

K dispozici máte samostatnou konferenční místnost až pro 60 osob a oddělenou část restaurace (salonek) až pro 30 osob, vybavenou obvyklou technikou (dataprojektor, flipchart). Restaurace může najednou pojmout až 100 osob a nabízí snídaně, polopenzi i plnou penzi. Můžete ochutnat poctivou domácí kuchyni především z místních čerstvých surovin nebo si objednat stravování podle Vaší volby (odlehčená či vegetariánská kuchyně, rybí hody, grilování apod.).

V hlavní hotelové budově se může ubytovat až 58 osob (22 pokojů, 49 lůžek + 9 přistýlek). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (sprcha, WC). 

Pro milovníky romantiky jsou určeny šestilůžkové retro chatky (6 chatek, 36 lůžek) se společným sociálním zázemím (sprchy, umyvadla a WC), rozděleným pro dámy a pány. Skryté mezi stromy okouzlí návštěvníky nostalgickou atmosférou tradičních trampských osad.

Posezení

u ohně

Pobyt si můžete zpestřit tradičním opékáním pravých špekáčků, rožněním selete, uzením masa ve vlastní udírně či grilováním pod širým nebem. Velký táborový oheň se může bezpečně rozhořet v mohutném ohništi uprostřed mýtiny, posedět můžete v zastřešeném altánu mezi stromy.

Přírodní koupání a rybaření

Zaplavat si můžete v pstruhovém rybníku s velmi čistou vodou. Pár set metrů od hotelu se v obci Kouty nachází soukromý rybářský revír – rybník Homole. Ulovit zde můžete pstruha, kapra, ale i candáta nebo sumce. Povolenky lze po předchozí dohodě vyzvednout na recepci hotelu.

Zábava a sport

V areálu hotelu jsou Vám plně k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem, dětské hřiště, trampolína, beachvolejbalový kurt, posilovna, ping-pong a sauna.