YogAfro pobyt

24. – 26. 4. 2020

Víkend s jógou a africkým tancem

Co na Vás čeká?

Jóga a afrodance se skvěle doplňují. Jóga člověka zklidní, nastaví ho na cestu k sobě samému, afrodance mu zas pomůže zbavit se všeho, co už mu uvnitř sebe sama překáží. Je to přesně jako JIN a JANG. Nádech, výdech. 

Africký tanec je prapůvodem všech tanců. Jistá zemitost, tedy energie, která Vás po něm bude doprovázet ještě několik dnů, je neuvěřitelná. 

Africký tanec by  nebyl africkým tancem bez živého doprovodu. My máme to štěstí, že do koutských lesů zavítá jeden z nejlepších bubeníků, které v Česku máme, a to Papis Nyass. Pochází z Gambie, ale v ČR žije už 20 let. A nepřiveze si buben jen jeden. Vozí s sebou vždy djembe, dunduny a kdo si bude chtít na něco zahrát, jistě se najde nějaký ten nástroj i pro něj. Africký tanec Vás jednoznačně dostane!

Tanec Vás bude s lehkostí učit Karolína Tou-Jou Chudobová, která je tanečnicí hudební a taneční skupiny Ba-To-Cu. 

Karolína Tou-Jou Chudobová

Jógová praxe mě dovedla ke zjištění, že je ze všeho nejdůležitější být sám sebou, sám se sebou a být otevřený všemu, co přichází.

 Před 20 lety jsem byla poprvé na lekci powerjógy. Navzdory obavám z nudy jsem byla příjemně překvapena a chycena. Powerjógu jsem si zamilovala. Následovalo 10 let objevování různých stylů a lektorů. Potom jsem se rozhodla posunout své znalosti na level instruktorský. Stala jsem se lektorkou. Téměř 10 let vedu lekce, ale zároveň se stále  učím. Přestože jsem začínala u dynamičtějších stylů, nyní mě zajímá spíše hloubka a tedy klidnější styly. Součástí lekcí bývají dechová cvičení, relaxace a meditace, zařazuji také prvky aromaterapie ,  muzikoterapie a automasáže.

Ráda podávám ruku naprostým začátečníkům, kteří si často nejsou jistí, zda-li pozice dělají správně.   Na jógu jdou leckdy ze zvědavosti, nebo proto, že je to in. O to šťastnější jsem na konci lekce, když vidím, že je to opravdu bavilo a jsou si jistí, že přijdou znovu.

Styly, kterým se věnuji: Powerjóga, Vinjása Flow jóga, Gravidjóga, Aero-jóga, Teens jóga, Dětská jóga, Hot-jóga, Emoční jóga, Orgánová jóg

Ceník pobytu

Týdenní pobyt Jóga v tichu přírody 3 900 CZK včetne ubytování a stravy.

Kontakt pro rezervace:

Tel: +420 569 738 121 / +420 702 037 696
E-mail: info@hotelkouty.cz

Jsme tu pro Vás pondělí až pátek od 9:00 do 13:00.
Mimo tento čas nás můžete kontaktovat emailem a my Vám do 24 hodin odpovíme.