Cedrová Sauna

Zpět na výpis

plovoucí sauna

 

Plovoucí cedrová sauna

Netradiční design sauny

Vnitřní prostor sauny tvoří prohřívárna s kapacitou až pro dvanáct osob, odpočívárna, ochlazovací sprcha, malá šatna s úložným prostorem na odkládání menších věcí. Teplota v sauně se pohybuje od 80 do 95°C a vlhkost je 10-20%.

Z paluby se po schodišti dostanete na střechu, která slouží pro venkovní relaxaci a vyhřívání se na slunci. A nepostradatelné jsou také schůdky do rybníku. 

V současné době ještě není na plovoucí sauně zajištěna kapacita pro převlékání a hygienu před saunou. K těmto účelům prosím využívejte sprchy, toalety a převlékárnu u Hotelu Kouty. Veškeré informace Vám budou poskytnuty na recepci hotelu při rezervaci a vyzvedávání osušek a prostěradel.

 

Saunování a péče o tělo

Přírodní rituály

Exkluzivní péče o tělo i mysl

Pro jednotlivce i skupiny pravidelně pořádáme holistické Přírodní rituály. Propojují Koutecký les, kouzlo hřejivé sauny a celostní tělovou péči.

V Plovoucí sauně pravidelně pořádáme skupinové Lesní rituály. Jejich kouzlo spočívá v samotné lokalitě sauny na Kouteckém rybníku. Všudypřítomný Koutecký les poskytuje neocenitelné množství darů v podobě bylin a přírodnin, které v našich rituálech používáme. Ctíme lokální zdroje, čerstvost surovin a holistický přístup. Lesní rituály trvají 120 minut a kapacita je 8 osob na jeden rituál.

Pro skupiny, firmy, svatebčany i jednotlivce nabízíme různé druhy Lesních rituálů, prohlédněte si kompletní nabídku zde.

 

plovoucí sauna
plovoucí sauna
plovoucí sauna

  

Sauna Hotel Kouty

Rezervace sauny

Přijďte si užít saunu, relaxaci a udělat něco pro své zdraví. Zarezervuje si saunu pro oslavu, svatbu, soukromou nebo firemní akci. Pronájem celé sauny pro skupinku osob lze domluvit individuálně. 

Chcete rezervovat saunu, potřebujete poradit nebo máte jiný dotaz? Zavolejte nám nebo pište: