Pro firmy

Konferenční prostory pro nerušená jednání, firemní akce, teambuildingy a restart byznysu i mysli.

Využijte výhodné polohy uprostřed Česka a ušetřete čas, nervy i peníze. Nabídněte svým lidem či partnerům spravedlivou dostupnost místa konání Vaší firemní akce. Z Prahy i z Brna dojedete na hotel zhruba za hodinu. Nikdo nebude mít pocit, že je diskriminován a nebude si stěžovat, že jel na školení několik hodin, zatímco jiní tam dojeli za pár minut. 

 

Místo, ze kterého dýchá klid

Místo, ze kterého dýchá klid

Nespoutanou Vysočinu vyvažuje malebná Sázava. I naše umístění přímo ve středu republiky napovídá, že u nás je vše v rovnováze:

  • Konferenční hotel na Vysočině, postavený ve dřevě v souladu s přírodou.
  • Veškerý catering a menu na přání včetně grilovačky na otevřeném ohni.
  • Ubytování s neskutečnými výhledy, ať už v pokoji nebo chatce.
  • Konferneční technika i internet, ale mobil bez signálu. Ať jste víc napojeni.
  • Sport, oddych a nerušená zábava, protože v okolí nestojí jediný dům.

 

 

Konferenční místnosti

Konferenční místnosti

K pronájmu nabízíme dva kongresové sály, jeden komornější s krbem, druhý v nově postavené roubence. Jen si to představte. Vůně dřeva, inspirující výhled do lesů a obklopuje vás 100 000 metrů čtverečních absolutního klidu.

První školící místnost až pro 100 účastníků najdete v prostorách restaurace, kam jsme instalovali zvukotěsnou stěnu. Nic vás tak při poradách neruší, tedy kromě praskajícího dřeva v krbu. K dispozici je dataprojektor, plátno a podle vašich instrukcí připravíme další materiály.

 Catering i maso na ohni

Catering i maso na ohni

Na školení vám připravíme občerstvení podle přání z vlastních zdrojů i od lokálních dodavatelů. Bohatý raut, bagety, čerstvé chlebíčky či dezerty od místní cukrářky paní Beránkové. K pití kromě džusů namícháme lesní limonádu a přineseme džbány s vodou ze studánky. Na baru máme napraženou kávu na flat white či double espresso. Navečer vychladíme prosecco, pivo a cider jsou připraveny na čepu.

K obědu a večeři si u nás vychutnáte jídla připravovaná na ohni, plná chutí, masová, vegetariánská i veganská. Teplá i studená snídaně na vás čeká formou švédských stolů.

 

 

Ubytování v přírodě

Ubytování v přírodě

Vaše účastníky ubytujeme přímo na hotelu nebo v přilehlých Lesních Apartmánech s terasou. Hotel disponuje 22 malebnými pokoji s vlastním sociálním zařízením, které pohostí až 53 osob. Chatky mají kapacitu dalších 49 hostů. Check-in a check-out jsou na domluvě.

 

Recepce

Chcete rezervovat pobyt, potřebujete poradit s ubytováním, nebo máte jiný dotaz?
Přehled kontaktů zde

Rezervace

Rezervujte si u nás ubytování prostřednictvím našeho online rezervačního systému.
Rezervace ubytování on-line zde

Dárkové poukazy

Věnujte dárkový poukaz k narozeninám, k výročí, na svatbu nebo jen tak.
Dárkové poukazy zde

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst, co napsali naši hosté o našem hotelu, restauraci a apartmánech.
Zobrazit články