Restaurace

Milujeme jídlo

Vaříme z kvalitních, nejraději lokálních a nejlépe z bio surovin. Jsme otevření všem nejrůznějším kuchyním a způsobům přípravy pokrmů. V naší nabídce najdete i jídla připravovaná na ohni, zdravá, vegetariánská, či veganská. Zastoupení zde má nejenom česká, ale i světová kuchyně.

Nakrmíme

Skupiny

Snídaně jsou obvykle podávány formou švédského stolu, obědy a večeře formou menu. Inspirujeme se sezónními čerstvými surovinami a přizpůsobujeme jim menu restaurace.

Posezení

Naše restaurace nabízí posezení v útulném a neformálním prostředí s výhledem do lesa, v zimních měsících i s plápolajícím krbem. Restaurace sousedí s venkovní terasou s dřevěnými lavicemi, ale i individuálním posezením na čerstvém vzduchu. 

zbožňujeme

Oheň

Na přání jsme schopni připravit Vám grilování jehněčího, vepřového a kuřecího masa, pečeného selete, případně jehněte na venkovním grilu, nebo kvalitní raut z uvedené nabídky pokrmů, a to jak ve venkovním prostoru na terase, tak ve vnitřním prostoru restaurace. 

Využíváme místní zdroje

Spolupracujeme s místními zemědělci a díky nim Vám můžeme nabídnout lokální potraviny z domácích chovů a zeleninu od domácích pěstitelů.

Naši dodavatelé

Dokážeme připravit i rybí hody a jiné gastronomické zážitky dle Vašeho přání.

Neváhejte nás kontaktovat

Ceník stravování - dle denní nabídky

Snídaně 149 Kč

Oběd, večeře, coffe break ceny dle aktuální nabídky.

Kontakt pro rezervace:

Tel: +420 569 738 121
E-mail: info@hotelkouty.cz

Speciality

Dovážíme si zajímavé speciality a vína ze zemí, kde se často pohybujeme pracovně, například z Maďarska, Řecka, Rumunska, Ruska, Polska, Gruzie, Německa, Rakouska, Bosny…

Můžeme pro Vás dovézt i kuchaře, který Vám připraví autentické speciality.

Vaše přání...

Ctíme tradiční českou recepturu, ale jsme otevření všem dalším, tak rozmanitým kuchyním. Proto je v našich silách, ale i radostí připravit Vám pokrmy dle Vašich specifických požadavků.

Milujeme

Víno

Víno nás vzrušuje, zkoušíme pro Vás vybírat taková, která nás nadchnou. Současně se snažíme o dobrý poměr ceny a kvality.

 

Na žízeň

Pivo

Pivo se musí hýčkat, proto ho máme vždy řádně ošetřené.

Vedle lokálního Bernarda nabízíme i pivo pšeničné a IPU, obojí i nealko a další řemeslné speciály domácí i zahraniční.

výtečná

Káva

Zakládáme si na výborné, výběrové kávě. Chceme Vám dopřát jedinečný zážitek vychutnat si excelentní čerstvou kávu uprostřed lesů a nechat tak na Vás ještě více působit genius loci místní jedinečné krajiny.

Navázali jsme spolupráci s Libereckou pražírnou Nordbeans  a společně přivedeme Flat White na Vysočinu 🙂