Restaurace

Milujeme jídlo, nejraději vaříme z kvalitních, lokálních a bio surovin.

Vaříme z kvalitních, nejraději lokálních a nejlépe z bio surovin. Jsme otevření všem nejrůznějším kuchyním a způsobům přípravy pokrmů. V naší nabídce najdete i jídla připravovaná na ohni, zdravá, vegetariánská, či veganská. Zastoupení zde má nejenom česká, ale i světová kuchyně.

Snídaně jsou obvykle podávány formou švédského stolu, obědy a večeře formou menu. Inspirujeme se sezónními čerstvými surovinami a přizpůsobujeme jim menu restaurace.

 

Svatby, rodinné i firemní akce

Svatby, rodinné i firemní akce

Pomůžeme Vám zorganizovat svatbu, rodinnou oslavu, firemní akci nebo školení. Bude rádi, když si pro svůj velký den vyberete náš hotel. Připravíme kompletní svatební menu podle vašich představ a přání. Samozřejmostí je ubytování svatebních hostů. Připravíme i novomanželský apartmán.

Připravíme malou nebo velkou hostinu pro rodinnou oslavu i firemní setkání. Ubytování, stravování, rauty, doprovodný program - na všem se můžeme dohodnout. 


Dokážeme připravit i rybí hody a jiné gastronomické zážitky dle Vašeho přání. Můžeme pro Vás dovézt i kuchaře, který Vám připraví autentické speciality.

Vzdušná letní terasa

Naše restaurace nabízí posezení v útulném a neformálním prostředí s výhledem do lesa, v zimních měsících i s plápolajícím krbem. Restaurace sousedí s venkovní terasou s dřevěnými lavicemi, ale i individuálním posezením na čerstvém vzduchu.

Vzdušná letní terasa

Zbožňujeme oheň

Na přání jsme schopni připravit Vám grilování jehněčího, vepřového a kuřecího masa, pečeného selete, jehně na venkovním grilu, nebo kvalitní raut z uvedené nabídky pokrmů, a to jak ve venkovním prostoru na terase, tak ve vnitřním prostoru restaurace.

Zbožňujeme oheň

Využíváme místní zdroje

Spolupracujeme s místními zemědělci a díky nim Vám můžeme nabídnout lokální potraviny z domácích chovů a zeleninu od domácích pěstitelů. Mezi naše dodavatele patří Farma BlátoFarma rodiny Němcovy, Kozí farma Krasolesí, Mlékárna Krasolesí.

Využíváme místní zdroje

Recepce

Chcete rezervovat pobyt, potřebujete poradit s ubytováním, nebo máte jiný dotaz?
Přehled kontaktů zde

Rezervace

Rezervujte si u nás ubytování prostřednictvím našeho online rezervačního systému.
Rezervace ubytování on-line zde

Dárkové poukazy

Věnujte dárkový poukaz k narozeninám, k výročí, na svatbu nebo jen tak.
Dárkové poukazy zde

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst, co napsali naši hosté o našem hotelu, restauraci a apartmánech.
Zobrazit články