Napsali o nás

"Jako v zimní pohádce"

Hledali jsme všechno, ale tohle ne. Náš cíl byl během svátků najít na poslední chvíli netradiční ubytování, a to předčilo naše očekávání. Chatičky jsou velice útulně zařízené a perfektně vybavené. Výhled do klidné přírody dodává tomu všemu duševní náboj. Inspirace a energie na vás přímo padá.
Je mnoho možností, kam v okolí vyrazit. Kdybyste neviděli kam, tak neváhejte a obraťte se na laskavý personál v čele s okouzlující provozní. Třešničkou celého areálu je sauna přímo na rybníku, což je pro milovníky wellness slast. „Leť si, kam chceš, ale dobří holubi se vždy vrátí” a my se určitě vrátíme.


Jeff

This was our second stay at Hygge (the first was in the fall). We were fortunate to have arrived a day after a few cm of snowfall and in turn had wonderful white surroundings to explore. We love staying at the Hygge cabin - the cabin itself has everything that is needed, the area is wonderful for exploring, the hosts are really kind and accommodating, and the food at the hotel is really really good. We’re already looking forward to our next stay here...