Svatby

Hotel Kouty místo v srdci Čech i v srdcích Vašich

Chcete prožít Svůj vysněný den, tak trochu jinak uprostřed lesů?

Hotel Kouty je situován v lesním areálu o velikosti 10 hektarů s vlastním rašelinovým rybníkem, v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. Areálem protéká potok, který napájí rybník jednou z nejčistších vod v Čechách.

Prohlédněte si nebo stáhněte celou svatební nabídku ve formátu PDF.  Naleznete v ní detailní informace našich služeb, včetně cen ubytování, nabídky jídel a dalších služeb.

Svatební mapa zde.

Svatby Hotel Kouty

 

 

 

Svatba molo

 

Kde si můžete říct své Ano

Přejete si obřad na hladině rybníka nebo Svatební bránu uprostřed lesa? Ptáci, stromy, příroda. Jedinečné místo pro Váš nezapomenutelný den.

Hotel je situován v lesním areálu o velikosti 10 hektarů s vlastním rybníkem o rozloze 2,5 hektaru, v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. V těsné blízkosti chatek protéká potok, který napájí pstruhový rybník s jednou z nejčistších vod v Česku. 

 

 

Manželské aparmá

 

Ubytování

Vyberte si ubytování, třeba v hotelu nebo v Lesních Apartmánech. 

Hotel disponuje 22 pokoji s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme tak příjemný nocleh na 56 lůžkách včetně přistýlek. 

V areálu hotelu se nachází 7 romantických Lesních Apartmánů po 4 - 6 lůžkách. Umístěny jsou v lese, blízko louky a potoka, jsou po kompletní rekonstrukci. Dále nový domek Forest Garden a Roubenku - 150 let stará budova, taktéž umístěny v lese v našem areálu Hotelu Kouty.

 

Family a Romance
Hygge a Lykke
Hotel

 

 

 

 

Cedrová sauna

 

Už máte místo pro ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Rozjeďte to s našimi specialitami na grilu, nebo v hotelovém wellness. Užijte si netradiční rozlučku na střeše plovoucí sauny s grilováním a horkým koupacím sudem.

Sauna provoněná cedrem, pohupující se na hladině s výhledem do kouzelné přírody. Užijte si pravou finskou saunu, relaxaci pod širým nebem na čerstvém vzduchu  ve finském stylu.

 

 

Svatební koordinátorka

 

Svatební koordinátorka

Naše profesionální koordinátorky Vám zajistí hladký průběh celé svatby. Pomůžeme zajistit dekorace, hudbu i květiny. Užijte si Váš velký den bez zbytečných starostí a náročných příprav.

Rádi se postaráme o výzdobu obřadního místa, výzdobu stolu (svatební tabule) a dalších míst dle vašich požadavků.

 

Služby naší kuchyně
 

 

Služby naší kuchyně

Čerstvé, regionální potraviny od místních farmářů. Svatební menu, rauty, grilování dle individuálních přání. Menu pro vegetariány, diety, děti. Vícechodové degustační menu.

Jsme otevření všem nejrůznějším kuchyním a způsobům přípravy pokrmů. V naší nabídce najdete i jídla připravovaná na ohni, zdravá, vegetariánská, či veganská. Zastoupení zde má nejenom česká, ale i světová kuchyně.

 

Svatební nabídka

Prohlédněte si nebo stáhněte celou svatební nabídku ve formátu PDF.
Naleznete v ní detailní informace našich služeb, včetně cen ubytování, nabídky jídel a dalších služeb. Svatební mapa zde.

Recepce

Chcete rezervovat pobyt, potřebujete poradit s ubytováním, nebo máte jiný dotaz?
Přehled kontaktů zde

Rezervace

Rezervujte si u nás ubytování prostřednictvím našeho online rezervačního systému.
Rezervace ubytování on-line zde

Dárkové poukazy

Věnujte dárkový poukaz k narozeninám, k výročí, na svatbu nebo jen tak.
Dárkové poukazy zde

Napsali o nás

Zde si můžete přečíst, co napsali naši hosté o našem hotelu, restauraci a apartmánech.
Zobrazit články