Lesní sauna

Vítejte v útulné sauně s výhledem na celý Koutecký rybník

Když Vás naše lesní pěšina dovede k lávce a Vy se záhy ocitnete za ní, po celou dobu Vás bude lákat Lesní sauna. Kulatý průzor zacílí Váš pohled na Koutecký rybník a dovolí Vám zcela splynout s hladinou vody, přestože budete na břehu.

Specifický design sauny a jedinečný kulatý průzor zaujme na první pohled. Vnitřní uspořádání sauny nabízí pohodlnou atmosféru, kterou budou dotvářet útulné lavice a příjemné osvětlení, v němž bude v okně splývat výhled na rybník a les spolu s odrazem dění uvnitř sauny. Hřejivé teplo sauny, pohled na malebnou krajinu a všudypřítomný les jsou jednoznačným balzámem pro očištění těla i duše.

Lesni sauna zleva

Netradiční design sauny

Vnitřní prostor sauny je tvořen lavicemi ve tvaru písmene L ve dvou úrovních, které nabízí pohodlné ležení pro 2 osoby či sezení pro 4. Relaxovat po sauně můžete na malém molu přímo u sauny, případně využít naši nedalekou Odpočívárnu s výhledem na louku. Teplota v sauně se pohybuje od 85 do 100 °C a vlhkost je 5-15 %.

 

Vedle mola se nachází pozvolný vstup do Kouteckého rybníka, který Vás zaručeně osvěží. Vysekaná díra v ledu je v zimě samozřejmostí. V současné době není u Lesní sauny k dispozici sprcha, namísto ní Vás při ochlazování pohltí dva živly – Voda z místního rybníku a Vítr při sezení na lavičce.

 

V současné době ještě není v Lesní sauně zajištěna kapacita pro převlékání a hygienu před saunou. K těmto účelům prosím využívejte sprchy, toalety a převlékárnu u Hotelu Kouty. Veškeré informace Vám budou poskytnuty na recepci hotelu při rezervaci a vyzvedávání osušek a prostěradel.

Lesni sauna zprava

Přírodní rituály

Nezapomenutelný luxusní rituál pečující o celé tělo a čas pouze pro vás.

V Lesní sauně nabízíme k rezervaci pro jednotlivce a páry Lesní celostní rituál, který těží svou energii z unikátní lokality. Odevzdejte své tělo do péče lesních skřítků Kouteckého lesa. Místní byliny ve spojení s lesními metličkami vaše tělo a mysl nejen zahřejí, ale také hloubkově uvolní díky relaxační metličkové masáži. Bylinný zábal a tělový scrub pak tělo očistí povrchově a bylinný čaj zevnitř. Poddejte se živlům lesa a nechte se unést do Lesní sauny za nezapomenutelným saunovým zážitkem v čase věnovaném pouze Vám. Lesní očistný rituál je dostupný pouze pro 1 či 2 osoby, potřebovat budeme 90 minut Vašeho času.

Pro skupiny, firmy, svatebčany i jednotlivce nabízíme různé druhy Lesních rituálů, prohlédněte si kompletní nabídku zde.

Lesni sauna venku
Lesni sauna střed
Lesní sauna dveře

Provozní doba sauny

Plovoucí cedrová sauna je otevřena dle aktuální otevírací doby hotelu nebo po předchozí telefonické rezervaci.

Otevírací doba sauny:

Po - Ne: 10:00 - 22:00 hod.

Info na tel. (+420) 569 738 121

Ceník 

Prohlédněte si aktuální ceník privátního a individuálního saunování.

Zobrazit ceník

Dárkové poukazy

Věnujte dárkový poukaz k narozeninám, k výročí, na svatbu nebo jen tak.

Dárkové poukazy zde