Privátní Lesní rituály

Zpět na výpis
 
 
Metlička
 
 
 
 
 

V Lesní sauně nabízíme k rezervaci pro jednotlivce a páry Lesní celostní rituál, který těží svou energii z unikátní lokality. Odevzdejte své tělo do péče lesních skřítků Kouteckého lesa. Místní byliny ve spojení s lesními metličkami vaše tělo a mysl nejen zahřejí, ale také hloubkově uvolní díky relaxační metličkové masáži. Poddejte se živlům lesa a nechte se unést do Lesní sauny za nezapomenutelným saunovým zážitkem v čase věnovaném pouze Vám. Lesní očistný rituál je dostupný pouze pro 1 či 2 osoby, potřebovat budeme 90 minut Vašeho času.

 

masaž

Proč zkusit náš privátní Lesní rituál?

  • Jedinečný privátní zážitek: Věnujte luxusní péči svému tělu rituálem určeným pouze pro Vás a maximálně 1 osobu navíc. Záleží jen na Vaší volbě.
  • Jedinečné místo v srdci ČR: Naše malé Lesní sauna na břehu rybníka Vás bude lákat svým kulatým oknem k nerušené relaxaci nad vodní hladinou. Nechte se unést živlem vody.
  • Komplexní péče na míru: Privátní Lesní rituál je inspirován Lotyšskými Pirts, tedy individuální saunovou procedurou s prvky bylinného léčitelství. Jsme tady pro Vás a všechny neduhy. Svěřte se do naší péče a znovuzroďte sami sebe.

Na co se můžete těšit?

  • Jemný saunový rituál: Okuste vůni rozličných lesních darů a nechte své tělo vnímat čistý les přímo v sauně.
  • Regenerační metličková masáž: Poddejte se uvolňující masáži pomocí metliček z listnatých stromů. Lehké dotyky, dlouhé tahy a jemné šlehání prokrví vaši kůži a obnoví její přirozený vzhled.
  • Bylinná péče z naší zahrádky: Bylinný zábal a tělový scrub tělo očistí a vyživí. Náš bylinný čaj zahřeje zevnitř a svou podmanivou chutí uvolní Vaši mysl

 

Dopřejte si unikátní zážitek v podobě privátního Lesního rituálu. Spojte se s okolní přírodou, sami se sebou a dopřejte si okamžiky věnované jen a pouze sobě.

Rezervujte si své místo telefonicky na čísle (+420) 569 738 121.

Rádi Vám také nabídneme speciálně upravenou variantu pro ženy i muže či nevěsty a ženichy.