Skupinové Lesní rituály

Zpět na výpis

V Plovoucí sauně pravidelně pořádáme skupinové Lesní rituály. Jejich kouzlo spočívá v samotné lokalitě sauny na Kouteckém rybníku. Všudypřítomný les poskytuje neocenitelné množství darů v podobě bylin a přírodnin, které v našich rituálech používáme. Ctíme lokální zdroje, čerstvost surovin a holistický přístup. Lesní rituály trvají 120 minut a kapacita je 8 osob na jeden rituál.

Proč vyzkoušet naše skupinové Lesní rituály?

  • Zážitek v malém: Abychom zajistili dostatek místa a pohodlí pro všechny, rozhodli jsme se limitovat počet míst na pouhých 8 osob. To zabezpečí skvělý kompromis mezi skupinovou procedurou plnou individuální péče.
  • Unikátní místo: Do jaké jiné sauny jdete lesem kolem louky po lávce přes rybník? Okolní příroda je jako živý obraz a Vy se stanete jeho součástí
  • Komplexní péče o tělo i mysl: Saunování u nás není jen o přežití v teple. Naopak je náš program sestaven z bloků v sauně i jediněčných kosmetických procedur v odpočívárně či pod širým nebem.

Co Vás čeká?

  • Rituály s vůní louky a lesa: V našich saunách používáme přírodniny, které nabízí okolní příroda. Díky tomu jsou naše rituály zacílené na lokální zdroje a jsou udržitelné.
  • Kosmetická péče o celé tělo: V rámci programu zažijete několik kosmetických vstupů z čerstvých surovin připravených speciálně pro Vás. Veškerou kosmetiku do sauny si připravujeme sami.
  • Zrelaxovaná mysl i tělo: Kombinace dokonalých vůní, ambientní hudby, hlasu průvodce a hřejivého tepla uvolní nejen Vaše svaly a klouby, ale blahodárně působí také na Vaši mysl.

Staňte se součástí našich skupinových Lesních rituálů ještě dnes. Spojte se s okolní přírodou, sami se sebou a dopřejte si okamžiky věnované sobě.

Rezervujte si své místo telefonicky na čísle (+420) 569 738 121.