Chata Elske

Příjemná a útulná chatka s krbem pro 4 osoby Zpět na výpis

Chata Elske

 

 

 

Chata Elske

 

Chata Elske

Příjemná a útulná chatka s krbem pro 4 osoby je připravená přímo pro vás. Naše návštěvníky vždy okouzlí svou jedinečnou atmosférou okolního lesa a svým osobitým stylem interiéru připomínajícím alpské penziony.

 

 

Interiér laděný s láskou

 

Klid, soukromí a odpočinek

Elske Vám i Vaší rodině poskytne příjemné soukromí pro klidný odpočinek a relax. Pro dokreslení pohody jsme do chatky citlivě zakomponovali stylově zařízený interiér, včetně křesla Ušáku, a také měkkou kožešinu pro pocit hřejivého tepla.

 

Chata Elske
Chata Elske
Chata Elske

 

 

 

 

Romantická atmosféra

 

Romantická atmosféra

A k tomu, vestavěný krb, jako klidné místo odpočinku, po denním shonu. Pohled do praskajícího ohně se sklenkou dobrého vína Vám navodí romantickou atmosféru k prožitkům, které nejsou každodenní. K dispozici u nás budete mít manželské lůžko v patře a také rozkládací pohovku v přízemí pro 2 osoby.

 

Snídaně s donáškou až na chatku

 

Možnost snídaně s donáškou až na chatku

Připravili jsme si pro Vás snídaně s donáškou až na chatku. Nechte se hýčkat už od rána, přineseme Vám snídani až do postele.

Donášku snídaně je potřeba předem objednat na daný den do 18:00 hod. Cena za službu donášky je 50 Kč / osoba.

Více o naší nabídce snídaní

 

Sauna

 

Les, louka, rybník, sauna 

V okolí chatky na Vysočině navíc najdete vonící les, louky, přírodní rybník a venkovní saunu umístěnou přímo na hladině rybníka. Vše je připraveno pro klid Vaší duše v harmonii s přírodou. Teď už znáte ELSKE, tak proč tedy neprožít, byť na chvilku, vůni, klid a relax na Vysočině v krásném přírodním prostředí.