Teepee

Dokonalá harmonie s přírodou Zpět na výpis

Je kuželový indiánský stan, který je v dokonalé harmonii s přírodou a nabízí mimořádně stylové a romantické ubytování. Samotné slovo pochází z lakotštiny a jeho původní význam je prostě obydlí. 

U nás v Koutech jsme jedno takové Teepee postavili právě pro vás!

Můžete v něm zažít spolu s dětmi, s vaší rodinou, s přáteli nezapomenutelné okamžiky krásných dnů plně v souladu s přírodou na naší Vysočině.

Připravili jsme pro Vás jedinečnou příležitost vrátit se i s vašimi dětmi do dětství a stát se alespoň na chvíli těmi pravými indiány, jak je znáte. Třeba být zrovna Vinnetou, Old Shatterhand nebo Nšoči?

Pro váš komfort jsme v Teepee připravili pohodlné ubytování pro 4 osoby, kde můžete strávit chvíle plné odpočinku, relaxace a pohodlí od jara do podzimu. Sociální zařízení je ekologické a plně v souladu s přírodou.

Naše Teepee je výjimečná příležitost, jak strávit spolu s rodinou dovolenou / víkend v přírodě a bez starostí. O vše se postaráme včetně možnosti stravování v naší restauraci. Můžeme pro vás připravit košík plný našich dobrot nebo snídani.

V blízkosti Teepee najdete přírodní zákoutí s lavičkou, kde si můžete sednout, lehnout nebo relaxovat dle vašich představ od úsvitu až po západ slunce. Okolní louka plná brouků a motýlů se k tomu přímo vybízí.  Tady je přesně to místo, o kterém se říká, že tu lišky dávají dobrou noc. Třeba jí i uvidíte, co víte?

A kdo by se rád nechtěl projít ranní rosou, na chvíli se zastavit a vnímat své tělo. Jednoduché uvolnění od každodenních starostí. Večerní nebe zalité hvězdami je přeci krásná podívaná. Jak prosté, ale přesto jedinečné.