Lesní předsvatební očista

Prožijte klid před vaším velkým dnem Zpět na výpis

Den před svatbou je časem, kdy se přípravy chýlí ke konci a vy si konečně chcete udělat čas pro sebe. V historii byl večer před svatbou věnován přechodovým rituálům, aby se zajistil plynulý přechod do nové životní etapy. U nás v Hotelu kouty, Vám přinášíme náš lesní přechodový rituál, ve kterém vám nabízíme jedinečnou možnost zbavit se stresu a pořádně se zrelaxovat před vaším velkým dnem.

Naše lesní předsvatební očista přináší tři balíčky, které vám umožní strávit příjemně čas před svatbou. Užijte si jedinečné chvíle klidu a pohody, abyste mohli vstoupit do svatebního dne s čistou myslí a uvolněným tělem.

Vyberte si ten správný balíček pro vás a připravte se na váš velký den s klidem a harmonií:

  • Rituální péče pro nevěstu: Individuální procedura pro nevěstu a maximálně jednu osobu - 4 500 Kč
  • Rituální balíček pro svatební pár: Individuální procedura pro budoucí manželský pár - 4 500 Kč
  • Svatební skupinový balíček: Skupinová procedura pro nevěstu či ženicha a jejich nejbližší - 7 800 Kč

Užijte si tento speciální čas před svatbou a dopřejte si jedinečnou péči, která vám přinese klid a radost a připravte se na nezapomenutelný svatební den u nás v Hotelu Kouty.

Svatební skupinový balíček

Ať jste nevěsta se svými družičkami, nebo ženich, který se chce zrelaxovat se svými přáteli, zveme vás na příjemně strávený čas v naší sauně.

Rituální balíček pro svatební pár

Představte si okamžik klidu a spojení, který jste vždy toužili prožít spolu před vaším velkým dnem.

Rituální péče pro nevěstu

Aby Vaše srdce a duše vstoupily do této zvláštní zahrady manželství vystlané květinami klidu a jemnosti, zveme Váš na náš lesní přechodový rituál pro nevěstu.