Rituální péče pro nevěstu

Zpět na výpis

Závoj šťastných chvil a nekonečných vzpomínek, svatební den se blíží jako letní vánky, nesoucí sladkou vůni slibů a lásky. Aby Vaše srdce a duše vstoupily do této zvláštní zahrady manželství vystlané květinami klidu a jemnosti, zveme Váš na náš lesní přechodový rituál pro nevěstu.

Individuální péče v malé Lesní sauně:

  • Před velkým dnem historicky nevěsty procházely přechodovými rituály, které jim pomáhaly v přechodu od svobodného stavu k manželství. Ve dvou hodinách Vám v naší Lesní sauně nabídneme proceduru s jemnou metličkovou masáží a beauty péčí. Udělejte si radost a čas jen sama pro sebe a svěřte se do péče naší saunérky, která Vám pomůže stát se tou nejkrásnější a nejzrelaxovanější nevěstou. Zážitek je uzpůsoben, každé nevěstě na míru, vyjdeme vstříc vašim přáním a potřebám.

Dělení radosti s blízkými:

  • Přiveďte svou svědkyni, vaši nejlepší přítelkyni nebo svou milující matku a sdílejte tento jedinečný okamžik společně. V této chvíli přípravy na své velké dobrodružství si vzájemně vyměňte radosti, vzpomínky a přání.

Vstupte s námi do nové životní etapy:

  • Naše rituální péče pro nevěstu je jako kouzelná houba, která nasává starosti a napětí, zanechávaje za sebou jen ticho a klid. Přijďte, nechte se unést do pohádkového lesa, a připravte se vstoupit do té nejdůležitější brány života s plným srdcem a jasnou myslí.