Sauna v lese

Zpět na výpis
Lesni sauna zleva

Netradiční design sauny

Vnitřní prostor sauny je tvořen lavicemi ve tvaru písmene L ve dvou úrovních, které nabízí pohodlné ležení pro 2 osoby či sezení pro 4. Relaxovat po sauně můžete na malém molu přímo u sauny, případně využít naši nedalekou Odpočívárnu s výhledem na louku. Teplota v sauně se pohybuje od 85 do 100 °C a vlhkost je 5-15 %.

 

Vedle mola se nachází pozvolný vstup do Kouteckého rybníka, který Vás zaručeně osvěží. Vysekaná díra v ledu je v zimě samozřejmostí. V současné době není u Lesní sauny k dispozici sprcha, namísto ní Vás při ochlazování pohltí dva živly – Voda z místního rybníku a Vítr při sezení na lavičce.

 

V současné době ještě není v Lesní sauně zajištěna kapacita pro převlékání a hygienu před saunou. K těmto účelům prosím využívejte sprchy, toalety a převlékárnu u Hotelu Kouty. Veškeré informace Vám budou poskytnuty na recepci hotelu při rezervaci a vyzvedávání osušek a prostěradel.

Lesni sauna zprava

Přírodní rituály

Nezapomenutelný luxusní rituál pečující o celé tělo a čas pouze pro vás.

V Lesní sauně nabízíme k rezervaci pro jednotlivce a páry Lesní celostní rituál, který těží svou energii z unikátní lokality. Odevzdejte své tělo do péče lesních skřítků Kouteckého lesa. Místní byliny ve spojení s lesními metličkami vaše tělo a mysl nejen zahřejí, ale také hloubkově uvolní díky relaxační metličkové masáži. Bylinný zábal a tělový scrub pak tělo očistí povrchově a bylinný čaj zevnitř. Poddejte se živlům lesa a nechte se unést do Lesní sauny za nezapomenutelným saunovým zážitkem v čase věnovaném pouze Vám. Lesní očistný rituál je dostupný pouze pro 1 či 2 osoby, potřebovat budeme 90 minut Vašeho času.

Pro skupiny, firmy, svatebčany i jednotlivce nabízíme různé druhy Lesních rituálů, prohlédněte si kompletní nabídku zde.

Lesni sauna venku
Lesni sauna střed
Lesní sauna dveře